Visit Budapest & Multi Bratislava

1 ДЕНЬ

19:00 Збір групи на ж / д вокзалі м. Львова.
Виїзд в Ужгород. Можливе приєднання до групи в м.Стрий, м.Мукачево, м.Ужгород. Перетин кордону зі Словаччиною.
Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ

Зупинка на сніданок. Переїзд в Братиславу.
Оглядова екскурсія по Братиславі. Братислава – це дуже гарне місто Європи. Неспішне життя мешканців – додає Братиславі шарм, а старі будівлі підкреслюють важливість міста. На пішохідній екскурсії ми побачимо столицю Словаччини – Братиславу і її визначні пам’ятки, старе місто, собор св. Мартіна, де коронували Габсбургів, Мірбахскій палац, Стару Ратушу. Річка Дунай, завжди прикрашає міста і Братислава не виняток.
Вільний час.
«Ремесла і смаки Словаччини» 3,5 – 4 години (дорослий 31 €, дитина -26 €) – ми познайомимося з процесом виготовлення словацької національної майоліки, а також спробуємо Словаччину на смак (тобто опинимося в колоритному винному ресторанчику, де нас нагодують вечерею (або обідом) з дегустацією відмінних малокарпатскіх (для дітей і непитущих – натуральні виноградні соки) з можливістю купити їх за хорошою ціною.
Ночівля.
80032ab95e7a469b7efcb790b8200c23

3 ДЕНЬ

08:00 Сніданок.
Вільний день в Братиславі.

Є можливість, відправиться до Відня (35 €).
… Ось-ось доноситься чудова музика до нас, так, і це все тому, що ви приїжджаєте до Відня! Відень – це столиця Австрії, така собі красуня, яка з кожним роком стає тільки краще і краще. У нас буде можливість прогулятися по вулицях, на яких так і хочеться станцювати вальс, заспівати оперну арію або прочитати вірш. Тут атмосфера просякнута пряністю штруделів, а повітря наповнене ароматом кави. Відень це місто пам’ятка і весь світ з цим згоден! Екскурсія по місту.

“Скарбниця Габсбургів” (20 €). Скарбниця Габсбургів вражає своєю колекцією коштовностей і реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Тільки тут можна побачити колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, Чашу Греаля, яка дає безсмертя, знаменитий Спис Долі, який прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни, Імперську корону, яка прикрашена коштовностями неймовірної краси і багато інших сімейних реліквій.

Автобусна екскурсія “Віденський ліс і Майерлинг” (35 €). Віденський ліс – Майерлинг – монастир Хайлигенкройц – підземне озеро Сігротте. Ви ознайомитеся з деякими особливо цікавими пам’ятками в південній частині Віденського лісу. Минувши Баден, заснований римлянами, що славиться своїми термальними джерелами, шлях екскурсії буде проходити через романтичну Хелененталь до колишнього мисливського будиночка Майерлинг (відвідування каплиці), де в 1889 році трагічно обірвалося життя кронпринца Рудольфа і баронеси Марі Ветсери.

або

Автобусна екскурсія «Шенбрунн і Бельведер – спадщина імперії» (25 €). Шенбрунн це заміська резиденція австрійських імператорів. Завдяки своїй багатій на події історії, належить до числа найбільш значних пам’ятників австрійської культури. Знаходиться під охороною історичних пам’яток, який складається з палацу і ряду інших будівель, парку з численними архітектурними об’єктами, фонтанами і статуями, а також зоопарку, один з найстаріших існуючих сьогодні в світі. Бельведер – палацовий комплекс у Відні в стилі бароко. Побудований як літня резиденція для одного з найбільших полководців свого часу, принца Євгенія Савойського на початку XVIII століття. Верхній і Нижній Бельведери, разом з розбитим навколо садом утворюють прекрасний барочний ансамбль. В даний час, в двох палацах розмістилася Австрійська галерея.
1f600a1bae64 schonbrunn

Вільний час. Не забудьте відвідати кондитерські та скуштувати знаменитий віденський штрудель та melange – кава по-віденськи. Відень і кава … багато що об’єднує цю прекрасну європейську столицю з не менш чудовим напоєм. І ніяке інше місто в Австрії, і, мабуть, у всій Європі не зможе претендувати на звання «кавової столиці». «Кава по-віденськи» – це справжній бренд, популярність якого незаперечна. Невипадково у Відні відкрився музей Кави та щорічно святкується Кавове свято.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Вільний час в Братиславі.
Є можливість дізнатися Братиславу краще:

Кулінарна екскурсія «Смачна Братислава» 3 години (дорослий 46 €, дитина 46 €).
Ми з Вами прогуляємося вулицями центру Братислави. Відкриємо для себе Старе місто, а також його найкращі місця. Під час екскурсії наш професійний гід розповість Вам інформацію про найулюбленіші страви жителів Братислави, а також про найцікавіші факти історії цього чудового міста. Екскурсія подарує Вам:

  • 6 дегустацій – з чудовою демонстрацією і відкриттям секретів!
  • спробуйте словацький шоколад №1, який отримав нагороду «Gold star» від Great Taste Awards 2014 і 2015.

«Панорами Братислави» 3,5-4 години (дорослий 26 €, дитина 21 €) – Братислава з висоти пташиного польоту. Спочатку, ми відвідаємо меморіальний комплекс Славії, потім поїдемо в Девінську фортеця і Братиславський замок. З оглядових майданчиків відкривається чудовий вид на місто і його околиці. Наприкінці екскурсії можна піднятися на оглядовий майданчик НЛО (вхід. Квиток 6,50 € / чол.) Вхідний квиток в фортецю Девін включений у вартість.
Повернення в готель. Ночівля

5 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Будапешт – ця назва міста не випадкова. Завдяки своєму неповторному розташуванню, місто вважається одним з найкрасивіших у світі. Між, розташованим на пагорбах і височинах Буда і рівнинним Пешт, вільно плине оспіваний Дунай. Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет, замок Вайдахуняд, проспект Андраші та Готичний Парламент. Рибальський бастіон, собор Матяша, в якому вінчалися королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт та Дунай.

Вільний час є можливість відвідати купальні Сечені (вх. Квиток 15 €).

Вечірня прогулянка на кораблику + шампанське в необмеженій кількості! (20 €) У спокійній обстановці, в світлі тисячі вогнів, ми пройдемося по Дунаю. Цікаві розповіді екскурсовода, які сформують і закріплять Ваше враження про Будапешті.
Виїзд в Україну.
Нічний переїзд.
DSC_0034

5 ДЕНЬ
Прибуття до Львова.

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу по всьому маршруту;
• супровід групи представником фірми по всьому маршруту;
• проживання в готелях 3*;
• оглядові екскурсії по м.Братислава та м.Будапешт.

До вартості не входить:
• візова підтримка:
– 51 € дорослі / 16 € діти, студенти, пенсіонери (Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька обл.);
– 65 € дорослі / 30 € діти, студенти, пенсіонери – для інших регіонів;
• медичне страхування;
• факультативні програми;
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• доплата за одномісне розміщення 30 € / доба.

Вартість туру: 138.00 EUR
Дати виїздів: 23.09