Туреччина - це східна казка і європейський сервіс

Горящі тури в Туреччину. Анталія, Кемер, Белек, Сіде, Аланья, Мармарис, Бодрум
Найкращий відпочинок за найкращою ціною.
Оформлення турів онлайн.
Купити горящі тури в Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі.
Кешбек при купівлі туристичної подорожі онлайн.

Курорти Туреччини – найулюбленніші для літнього відпочинку українців. Ласкаве сонце, тепле море, короткий авіапререліт, висока якість сервісу і помірні ціни приваблюють туристів в цей райський куточок.
Щорічно сюди прилітають більше 10 мільйонів туристів.
Крім чудового пляжного відпочинку на туристів чекає велика кількість екскурсій – від прогулянок на яхті до поїздок по історичним місцям.
Курорти Туреччини безпечні для відпочиваючих. Для молоді доступні вечірні прогулянки, відвідування нічних дискотек, сім’ям з дітьми будуть до вподоби морські екскурсії на яхті, відвідування аквапарків, цінувателі історії зможуть своїми очами побачити Амфітеатер в Аспендосі, Лікійські гробниці в Мірі, піратську фортецію в Аланіії з її знаменитою Червоною баштою (Кизил Куле), Античний Сіде з залишками давньовічного городища, серед якого амфітеатер, античні колони, античне городище в Памуккалє, тощо. Любителі шоппінгу зможуть втамувати спрагу в неймовірній кількості крамничок і шоппінг-молів, де можна придбати все – від сувенірів до килимів ручної роботи.
Відпочинок в Туреччині – це Яскраво, Безпечно, Цікаво, Весело, Дешево.
Особливу увагу уряд Туреччини приділяє безпеці здоров’я туристів в умовах пандемії COVID-19. В сезоні 2020 працюють тільки ті готелі, які дотримуються всіх норм по забезпеченню безпеки здоров’я відпочиваючих.