Tropitel Naama Bay 5*

Популярний готель серед молоді
Користується попитом в останній час

3D тур готелю:

Про готель: Готель розташований в самому центрі Наама Бей, на височині (з Наама Бей вгору по сходах). Зона Resort знаходиться на самому верху (тиха зона), складається з 14-ти двоповерхових вілл. Готель побудований в 2002 році, відреставрований в 2011. Площа території 80 000 кв.м. У готелі працює велика кількість ресторанів, в яких представлений широкий асортимент міжнародних стандартів і традиційних страв. Коктейлі та закуски подаються в барі біля басейну. Праворуч від готелю знаходиться ресторан Little Buddha, через дорогу - Hard Rock Cafe Naama Bay, в пішій доступності дискотека Le Pacha. Готель Tropitel Naama Bay поєднує в собі унікальне місцерозташування і гостинність персоналу.


Розташування: Шарм-ель-Шейх. Бухта Наама Бей. В 15 км від аеропорту. 2 пляжна лінія. Поруч з готелем багато ресторанів і дискотек.


Пляж: Власний. Піщаний. В 200 м від готелю. Між пляжем і готелем проходить дорога і променад. Протяжність пляжу 50м. Є сервіс до пляжу. Парасольки, шезлонги, пляжні рушники - безкоштовно.


Басейн: 4 басейни. 3 з підігрівом в зимовий період.