Замовлення онлайн

Бронюй онлайн та заробляй тревел милі.
При бронюванні онлайн на цьому сайті ви отримаєте 5 миль за кожні повні 100 гривень вартості туру, які можна використати при оплаті замовлення.
Порядок використання нарахованих миль: 50% на покупку замовленого туру. Решта 50% після повернення з туру зараховуються на бонусний рахунок, з якого можна буде використати милі на наступну покупку.
Крім того на сайті будуть розміщуватись спеціальні пропозиції, при замовленні яких буде більша кількість миль на кожних 100 гривень повної вартості туру.

З другого замовлення онлайн на цьому сайті можна використовувати 50% нарахованих за тур миль плюс накопичені милі з бонусного  рахунку. Загальна сума миль, які можна використати на покупку туру не може бути більшою, ніж 6% вартості, якщо не буде вказано інше (максимальна сума миль, якими можна оплатити вартість туру – 30%).

1 тревел миля = 1 гривня.

Оплата частини вартості туру милями діє тільки при самостійному замовленні туру на цьому сайті. При оплаті милями не діють будь-які інші акції агенції “Поїхали з нами”.

Ви можете замовити будь-який тур, який є у підборі на даному сайті та приймайняти участь в програмі лояльності..

Відправка замовлення онлайн не зобов’язує Вас робити бронювання цього туру.

Туристична агенція “Поїхали з нами” є уповноваженим агентом усіх провідних туристичних операторів України і має право бронювати в інтересах Замовника та за його рахунок туристичні послуги, які Замовник вибере на цьому сайті.

Після замовлення туру онлайн будуть наступні етапи:

1. з Вами зв’яжеться менеджер нашої агенції для уточнення деталей подорожі і кінцевої вартості. Основою для бронювання туру є підписаний договір між Замовником і Туристичною агенцією і оплата туру Замовником, згідно до умов договору.

2. Підписання договору на бронювання:

зустріч в офісі агенції і підписання договору на бронювання,

або підписання договору онлайн (Вам буде надіслано електронний варіант договору, який ви підтвердите електронним підписом за допомогою одноразового ключа, який надійде Вам у SMS)

 3. Оплата вартості туру згідно до договору:

готівкою у офісі з одержанням квитанції про оплату,

або безготівковий платіж (у терміналі самообслуговування, касі банку або через Приват 24)

4. Після надходження оплати проводиться бронювання туру у туроператора. Підтвердження бронювання здійснюється оператором на протязі від кількох хвилин до 3-х робочих днів.

5а. У разі підтвердження туру – видача документів за 2 доби до початку туру (в друкованому, або електронному вигяді) і успішний відпочинок.

5б. У разі не підтвердження туру (закінчилися місця на рейсі літака або автобуса, готель став в стоп) – перебронювання на нових умовах, погоджених між сторонами, або, розрив угоди і повернення коштів Замовнику.

* Враховуючи те, що ціни на турпакет у туоператорів динамічно змінюються, остаточна вартість уточнюється на момент бронювання, яке може бути здійснено тільки після надходження коштів по договору на рахунок Туристичної агенції. Якщо на момент надходження коштів на рахунок Туристичної агенції вартість турпакета зміниться – бронювання буде здійснено тільки після узгодження нової вартості. Якщо нова вартість не буде влаштовувати Замовника – угода про надання туристичних послуг розривається і всі перераховані кошти повертаються Замовнику у 3-х денний термін.

Приклад нарахування та використання миль:

Перше замовлення. Вартість туру 30000 грн. Всього можна використати миль на оплату туру 1800. Нараховано миль за замовлення туру 1500 (5 миль за кожні 100 грн вартості). Зараховано миль на оплату замовленого туру 750 (50%). Зараховано миль на бонусний рахунок 750 (50%). До оплати за замовлений тур 29250 грн. Економія 750 грн (2,5%). Залишок миль на бонусному рахунку 750.

Повторне замовлення (стандартна програма). Залишок миль на бонусному рахунку 750. Вартість туру  21000 грн. Всього можна використати миль на оплату туру 1260. Нараховано миль за замовлення туру 1050 (5 миль за кожні 100 грн вартості). Зараховано миль на оплату замовленого туру 525 (50%). Зараховано миль на бонусний рахунок 525 (50%). Списано миль з залишку на бонусному рахунку 735. До оплати за замовлений тур 19740 грн. Економія 1260 грн (6%). Залишок миль на бонусному рахунку 540.

Повторне замовлення (спецпропозиція 10%). Залишок миль на бонусному рахунку 750. Вартість туру  15000 грн. Всього можна використати миль на оплату туру 1500. Нараховано миль за замовлення туру (10 миль за кожні 100 грн вартості) 1500. Зараховано миль на оплату замовленого туру 750 (50%). Зараховано миль на бонусний рахунок 750 (50%). Списано миль з залишку на бонусному рахунку 750. До оплати за замовлений тур 13500 грн. Економія 1500 грн (10%). Залишок миль на бонусному рахунку 750. Спецпропозиції з підвищенним нарахуванням миль та можливістю оплати милями до 30% вартості будуть публікуватись на цьому сайті.