МАНДРІВКА ДО КРАКОВА.

Маршрут: Львів – Краків – Львів

1 День
Збір групи на залізничному вокзалі Львова.
Виїзд до Польщі.
Рекомендуємо: Чудо природи Велічка (25 €)Це 700-річне семиповерхове підземне місто. Туристичний маршрут проходить по трьох рівнях через прикрашені соляними скульптурами зали з  галереями та озерами. А на стометровій глибині тут організовують бенкети та бали. Велічка занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. На глибині 130 метрів туристи можуть оглянути споруджені з солі каплиці, прикрашені скульптурами, камери з озерами, естрадою, спортзалом.
Приїзд до Кракова.
Поселення у готель.
Вільний час.
Ночівля.
80124310
2 День
Сніданок.
Оглядова екскурсія м. Краків. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель – місце коронації польських королів, Маріяцький Костел з вівтарем Віта Ствоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукенніеце, а також Ягелонський Університет з відомим Collegium Maius Королівський замок, ключовою спорудою якого  є готичний кафедральний собор Вацлава та Станіслава, в якому відбувались урочисті коронації польських монархів. В соборі зберігається коштовний саркофаг, в якому покоїться більшість королів Польщі, серед яких Владислав Ягайло, Ядвіга, Владислав Локетек, Сигизмунд Август тощо… Підйом на дзвіницю Сигизмунда, звідки відкривається неймовірна панорама Кракова і де можна загадати найпотаємніше бажання і воно збудеться неодмінно. Королівські палати, вишукані інтер’єри замку з унікальними колекціями, коштовності польської корони, колекція польської зброї та обладунків.
У вільний час рекомендуємо: придбати сувеніри у торговому центрі «Galeria-Krakowska».
Поїздка в Аквапарк (5 €)Один з найбільших аквапарків в Польщі. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, гвинтові гірки, джакузі, сауни, солярій, фітнес-клуб.
Повернення у готель.
Ночівля.

8017849
1-3

3 День
Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд в Освенцім.
Екскурсія по колишньому концтабору, в якому під час війни загинули мільйони євреїв.
Виїзд на Україну.
Пізній приїзд до Львова.


У вартість входить:
переїзд автобусом єврокласу
проживання в готелі 3*
сніданки
екскурсійне обслуговування
супровід керівника групи по всьому маршруту
страхування

У вартість не входить:
консульський збір 60€ (діти, студенти та пенсіонери 25€)
факультативні програми (відбуваються при мінімальній кількості 20 осіб)
вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
страхування

Вартість туру: 120.00 EUR