Albatros Aqua Park (Ex. Albatros Garden Resort) 4****

Краща пропозиція для Вашого відпочинку
Користується попитом в останній час

Про готель: Готель входить до складу мережі готелів Pickalbatros Hotels (9 готелів в Хургаді і 3 готелі в Шарм-ель-Шейху). Будь-який готель цієї мережі - це завжди хороший вибір для якісного, активного сімейного та молодіжного відпочинку. Тут завжди весело, привітна атмосфера, гостинний персонал, відмінне харчування. У готелі загальна територія з готелями Albatros Aqua Vista Resort & Spa 4 * і Pickalbatros Sea World (Ex. Aqua Blu) 4 *. 2 червня 2016 року готель відкритий після великої реновації. Тепер в готелі цілих 17 гірок (9 дитячих і 8 дорослих). Кожні 30 хвилин від готелю курсує шатл-бас на пляж готелю Beach Albatros Resort 4 * +.


Розташування: Готель розташований на другій лінії, на самому початку туристичної зони Хургади. На першій лінії перед готелем знаходяться два готелі цієї ж мережі: Beach Albatros Resort 4 * + і Albatros Palace Resort & Spa 5 *.

15 км від центру Хургади
7 км від аеропорту Хургади
Найближчий аеропорт: Хургада

Відстань до найближчого аеропорту: 7 км
Найближче місто / курорт: Хургада
Відстань до моря (2 лінія): 500 м


Пляж: 2 лінія, туристи користуються пляжем готелю Beach Albatros Resort 4 * +, графік безкоштовного автобуса на пляж: кожні 30 хвилин, піщаний пляж, вхід в море: піщаний, довжина пляжної смуги: 220 м, приватний пляж.


Басейн: басейн з морською водою, басейн з підігрівом, водні гірки, водні гірки для дорослих, дитячий басейн, джакузі під відкритим небом, відкритий басейн, парасольки: безкоштовно, шезлонги: безкоштовно, Аквапарк (9 дитячих і 8 дорослих гірок).