Робота в Польші. Польські робочі візи.

Допоможемо в легальному працевлаштуванні в Польші. Більше сотні вакансій для чоловіків і жінок щодня.
Підберемо для Вас цікаву роботу та допоможемо оформити документи на отримання візи і працевлаштування.

visa

Якщо ви вирішили поїхати працювати в Польщу, то перш за все вам потрібно оформити робочу візу. Така віза видається на основі запрошення, отриманого від роботодавця чи від воєводського управління. Про це запрошення ви повинні подбати заздалегідь і домовитись з воєводою чи працедавцем про те, щоб документ був надісланий вчасно. Таке запрошення виготовляється 3-5 робочих днів. В залежності від того, хто висилає запрошення і на яку роботу, вам можуть надати національну або ж короткострокову робочу шенген-візу.

Польська робоча віза
Робоча віза, зазвичай готова вже через 6 днів після подання документів та здійснення проплати, проте іноді рішення про надання візи на роботу до Польщі може прийматись до місяця часу, а Консул має право потребувати додаткових документів чи викликати особу, що подає на візу, на співбесіду.
Так, як робоча польська віза видається на основі запрошення від певного роботодавця, то і дає змогу працювати вам лише у нього. При бажанні змінити роботу, ваш новий роботодавець повинен зареєструвати заяву про намір дати вам роботу у Повітовому управлінні (Powiatowym Urzędzie Pracy).

Наявність візи не гарантує в’їзд в Польщу, остаточне рішення належить Прикордонній Службі. За наявності підозри щодо неправдивості задекларованої мети подорожі, вам можуть відмовити у в’їзді до країни. Термін перебування в Польщі не повинен перевищувати вказаної кількості днів у візі. Пам’ятайте, що отримана віза в польському консульстві надає право легально працювати тільки в Польщі.