Про нас

«Поїхали з нами» – велика мережа туристичних агентств. За більш ніж 8-ми річну історію мережа зросла з 1 агентства, розташованого в центрі Києва, до нинішніх розмірів – 209 офісів в 60 містах України. Ми не зупиняється на досягнутому. Щомісяця додаємо по 3-4 офісу в і охоплюємо нові райони різних міст України. Завдяки цьому, ми стаємо ближче до Вас.

Офіс “Поїхали з нами” в Чернівцях розташовано за адресою: вул. Нагірна, 1

Співробітники компанії – це команда однодумців – професіоналів, які тривалий час працюють в сфері туризму. За цей час ми особисто об’їздили більшість курортних країн, щоб дати Вам саму правдиву і точну інформацію про відпочинок і грамотно підібрати той варіант, який підійде саме Вам.

Партнери «Поїхали з нами» – це тільки перевірені компанії – оператори, в послугах яких ми впевнені. Спектр цих компаній широкий, що знову ж таки дозволяє нам зробити саме ту пропозицію, яка ідеально Вам підійде, від самих недорогих варіантів, «гарячих» турів до VIP пропозицій.

Також «Поїхали з нами» надає послуги з продажу авіа-квитків, автобусних квитків. Співробітники компанії зможуть підібрати Вам оптимальні, найбільш економічні маршрути, і, якщо буде потрібно, максимально комфортну стиковку при далеких перельотах.

Наші клієнти – це найбільша наша цінність. В даний момент послугами «Поїхали з нами» скористалося понад 530 000 мандрівників, і щодня свої подорожі нам довіряють близько 400 людей. Ми пишаємося тим, що наші клієнти (близько 45% з них!) радять нас своїм друзям, родичам і знайомим. А близько 30% користуються нашими послугами постійно, знову і знову повертаючись до нас. Ми, в свою чергу, робимо все можливе, щоб зробити Ваш відпочинок позитивним і незабутнім, намагаємося забезпечити всім необхідним: документами, страховками, додатковою інформацією та ін., щоб Ви відчували себе впевнено під час підготовки та безпосередньо в подорожі.