Буковель 3*

Краща пропозиція для Вашого відпочинку
Користується попитом в останній час

Гірськолижний курорт

Чаруюча природа Карпат, чисте гірське повітря, європейський сервіс.

Про готель: Саме тут унікально поєднались максимальний комфорт, високоякісне обслуговування, дика природа, цілюще гірське повітря. Готельний комплекс складається з затишних дерев'яних двоповерхових котеджів, які розташовані в самому центрі курорту. Територія, на якій розташовані котеджі умовно поділена на два містечка.
Перше котеджне містечко знаходиться ближче до центральної частини і основної інфраструктури курорту. На його території цілодобова рецепція, яка приймає гостей в будь-який час доби. Тут розташовані номери категорії напівлюкс, люкс та люкс superior. Тут же розташовані дитяча ігрова кімната, каток, Оазис-SPA, а так само ресторани «Козачок», «Кайзер», «Lucky Bull», піцерія «Фелічіта».
У безпосередній близькості від першого котеджного містечка знаходяться: паркінг №2, розважальний центр «Бука», SPA-центр готелю Ірис 3 *, а також магазини, пункти прокату лижного спорядження та каси продажу абонементів.
Друге котеджне містечко новіше, побудоване уздовж всієї центральної частини курорту Буковель. У цих котеджах знаходяться номери категорій напівлюкс +, напівлюкс покращений +, люкс Superior, люкс Superior +, Shalet Superior, Shalet Deluxe, Shalet Villa, Shalet Premier. Тут же знаходиться центральна рецепція. У другому містечку так само розташовані SPA-центри «Чотири сезони» і оздоровчий, бювет з мінеральною водою, корчма «Фільварок», ресторани «Курінь» та «Колиба».


Розташування: Туристичний комплекс Буковель (Bukovel) розташований в самому центрі гірськолижного та SPA-курорту Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря, в Івано-Франківській області, Поляниця.
Відстань до підйомників 50-150 м.