Артек Буковель

Краща пропозиція для Вашого відпочинку
Користується попитом в останній час

«АРТЕК-БУКОВЕЛЬ» – ТЕРИТОРІЯ ДИТИНСТВА

«Артек-Буковель» – територія дружби й миру, добра й людяності, розуміння й радості!
«Артек-Буковель» – територія безпеки і довіри, чесності й щирості, відкритості й толерантності!
«Артек-Буковель» – територія незабутніх пригод і відкриттів, таємниць і сюрпризів, креативу і драйву!
«Артек-Буковель» – територія яскравих емоцій і можливості бути самим собою!
«Артек-Буковель» – територія співдружності, співпраці, співучасті, співтворчості й співпереживання.

Два всесвітньовідомі українські бренди – «Буковель» і «Артек» – об’єдналися з метою створення привабливого й безпечного майданчика для оздоровлення та активного відпочинку українських дітей та їхніх зарубіжних ровесників.

Найголовніша цінність – особистість дитини. Місія педагогічного колективу табору – надання дітям можливості особистісного росту шляхом включення їх у всебічну різнопланову колективно-творчу діяльність на засадах артеківської педагогіки співпраці; безпека, дбайливе ставлення, щирий інтерес до кожної особистості та її фізичного, творчого, емоційного та інтелектуального розвитку.

Дитячий табір «Артек-Буковель» – це тисячі дітей і десятки дорослих. За два літа 2014 і 2015 років у таборі відпочило близько 7 000 дітей із усіх областей України та багатьох зарубіжних країн: Білорусі, Великобританії, Канади, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Словенії, США, Чехії.

Третє літо «Артек-Буковель» прийматиме на відпочинок дітей. Він змінюється кожен сезон і кожну зміну разом із тими, хто живе тут. Зміст артеківських змін будується так, щоб вони були яскравими, оригінальними, кожна із своїм обличчям і запам’яталися надовго.

Дитячий табір «Артек-Буковель», слідуючи артеківським традиціям, ідеалам добра і краси, служить Дитинству. Ми живемо за законами безкорисливої дружби, добра, справедливості, турботи про ближнього.

На території дитячого закладу знаходяться всі необхідні об’єкти для проведення розвиваючих і спортивно-розважальних програм: концертні зали, приміщення для гурткової роботи, спортивні майданчики, басейни.

Активний відпочинок підліткам забезпечують скеледром, верхова їзда, альпін-парк, гірські велосипеди, катамарани, картинг-центр, батути, велопарк, динамічна гра – боулінг. Для дітей молодшого і середнього віку – веломобілі, квадрацикли, тир, розважальні автомати для ігор в аерохокей, динамічні гонки, спортивний баскетбол і футбол, авантюрне сафарі, пригодницький «Бетмен».

«Артек-Буковель» у кожного свій, він завжди різний. Він змінюється кожну зміну разом із тими, хто відпочиває у таборі. Щирий інтерес до кожної дитини, врахування її потреб і задатків, повага до її особистості – саме так працюють наші педагоги.

За 14 днів зміни ти зможеш:

 • знайти нових друзів;
 • проявити свою особистість;
 • презентувати і розвинути свій творчий потенціал;
 • розкрити свої здібності й показати свої уміння й навички;
 • поділитися з друзями своїми знаннями;
 • відкрити «нового» себе;
 • навчитися планувати і досягати поставленої мети;
 • залучитися до здорового способу життя;
 • стати організатором і учасником інтенсивної колективно-творчої діяльності;
 • навчитися спілкуватися без проблем;
 • розвинути лідерські якості;
 • знайти свою формулу успіху;
 • творчо працювати в команді;
 • аргументовано відстоювати свою думку;
 • провести час із користю;
 • придбати багато корисних знань і навичок;
 • проявляти ініціативу;
 • подивитися на оточуючий світ під іншим кутом зору;
 • стати набагато сміливішим більш впевненим у собі;
 • розширити соціальний досвід – це можливість проявляти і реалізовувати власні соціальні ініціативи та ін.

Про готель: «Артек-Буковель» успішно реалізує одну зі своїх головних цілей – оздоровлення дітей, використовуючи для цього унікальний природно-кліматичний потенціал Карпат, програми активного відпочинку.
Карпатські ліси характеризуються високою концентрацією кисню. У лісовому повітрі його іонізація кисню у 2-3 рази більша, ніж у морському, і в 8-10 разів, ніж в атмосфері промислових міст. Іонізоване повітря Карпат сприяє розумовій діяльності, знімає втому та покращує самопочуття.
Мікроклімат лісу вигідно відрізняється від морського та міського, насамперед тим, що під його покрив проникає мало сонячної радіації. Більше половини її відбивається кронами дерев в атмосферу, частина поглинається листям і хвоєю для фотосинтезу і транспірації та тільки 4-12% досягає поверхні ґрунту.

Адміністрація дитячого табору «Артек-Буковель» багато уваги приділяє безпеці дітей під час їхнього перебування в таборі.
Внутрішня безпека ТК «Буковель»
Контроль доступу на територію курорту, житлові та відпочинкові зони.
Цілодобова об’єктова охорона.
Цілодобовий відеоконтроль території курорту.
Супровід дітей під час екскурсій та походів.
Додаткові нічні чергування територією розміщення табору.
Опорний пункт міліції
Охорона громадського порядку.
Супровід дітей під час екскурсій.
Нічні чергування територією табору.


Розташування: На території найбільшого в Україні гірськолижного курорту «Буковель» із 2014 року поселився дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Артек-Буковель».
Розташований курорт на висоті 920 м над рівнем моря біля підніжжя гір Буковель, Бабин Погар (1180 м), Чорна Клева (1241 м), Довга (1373 м) і Бульчиньоха (1455 м). До найвищої гори України – Говерли (2061 м) всього 22 км.
Мальовничі Карпати вкриті буковими, смерековими, ялицевими, сіровільховими та мішаними лісами. Багата флора та фауна, чудові полонини, швидкоплинні ріки, цілюще гірське повітря.
Природно-кліматичні фактори та інфраструктура курорту створюють унікальні можливості для оздоровлення й повноцінного, максимально насиченого різноманітними пізнавальними та спортивно-розважальними програмами, цікавого активного відпочинкудітей і підлітків.
Історичні та культурні пам'ятки – Яблуницький перевал (найвищий в Україні), Женецький водоспад, ландшафтний заповідник, скелі Довбуша, Яремчанський водоспад, унікальний Коломийський музей «Писанка», Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів артеківці відвідують протягом літа.
Розташований табір недалеко від с. Поляниця Івано-Франківської області, в 35 км від м. Яремче і в 100 км на південний захід від м. Івано-Франківська. Зручна транспортна розв’язка, міжнародний аеропорт, залізничний і автобусний вокзали Івано-Франківська допомагають без труднощів дістатися до «Артек-Буковелю» з різних куточків України та світу.