Замовлення онлайн

Ви можете замовити будь-який тур, який є у підборі на даному сайті та приймайняти участь в програмі лояльності..

Відправка замовлення онлайн не зобов’язує Вас робити бронювання цього туру.

Туристична агенція «Поїхали з нами» є уповноваженим агентом усіх провідних туристичних операторів України і має право бронювати в інтересах Замовника та за його рахунок туристичні послуги, які Замовник вибере на цьому сайті.

Після замовлення туру онлайн будуть наступні етапи:

1. з Вами зв’яжеться менеджер нашої агенції для уточнення деталей подорожі і кінцевої вартості. Основою для бронювання туру є підписаний договір між Замовником і Туристичною агенцією і оплата туру Замовником, згідно до умов договору.

2. Підписання договору на бронювання:

зустріч в офісі агенції і підписання договору на бронювання,

або підписання договору онлайн (Вам буде надіслано електронний варіант договору, який ви підтвердите електронним підписом за допомогою одноразового ключа, який надійде Вам у SMS)

 3. Оплата вартості туру згідно до договору:

готівкою у офісі з одержанням квитанції про оплату,

або безготівковий платіж (у терміналі самообслуговування, касі банку або через Приват 24)

4. Після надходження оплати проводиться бронювання туру у туроператора. Підтвердження бронювання здійснюється оператором на протязі від кількох хвилин до 3-х робочих днів.

5а. У разі підтвердження туру — видача документів за 2 доби до початку туру (в друкованому, або електронному вигяді) і успішний відпочинок.

5б. У разі не підтвердження туру (закінчилися місця на рейсі літака або автобуса, готель став в стоп) — перебронювання на нових умовах, погоджених між сторонами, або, розрив угоди і повернення коштів Замовнику.

* Враховуючи те, що ціни на турпакет у туоператорів динамічно змінюються, остаточна вартість уточнюється на момент бронювання, яке може бути здійснено тільки після надходження коштів по договору на рахунок Туристичної агенції. Якщо на момент надходження коштів на рахунок Туристичної агенції вартість турпакета зміниться — бронювання буде здійснено тільки після узгодження нової вартості. Якщо нова вартість не буде влаштовувати Замовника — угода про надання туристичних послуг розривається і всі перераховані кошти повертаються Замовнику у 3-х денний термін.

Програма лояльності при замовленні онлайн.

  • Безкоштовний трансфер по місту Чернівці в день виїзду і в день приїзду (від дому замовника до аеропорту м.Чернівці, залізничного вокзалу м.Чернівці, автовокзалу м.Чернівці чи до місця посадки в автобус, який здійснює транспортування по програмі туру і в зворотньому напрямку).
  • Отримання коштів на бонусний рахунок, — 5% від оплаченої вартості туру більше 50000 грн, 3% від оплаченої вартості туру менше 50000 грн.
  • Кошти з бонусного рахунку можна використати при оплаті наступного замовленого у нас туру. Оплата бонусами не може перевищувати 5% вартості замовленого туру. Невикористані кошти зберігаються на бонусному рахунку до повного їх використання.