Бронювання онлайн — ПОЇХАЛИ З НАМИ

Шрі-Ланка - чудові пляжі і чарівна природа

красивий і мальовничий острів, який по праву носить звання перлини в Індійському океані

Горящі тури у Шрі-Ланку. Світовий центр буддизму. Найкращий відпочинок за найкращою ціною.
Оформлення турів онлайн.
Купити горящі тури в Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі.
Знижки і бонусна програма.

Дивна і чарівна Шрі Ланка

Шрі Ланка - це абсолютно інший світ і абсолютно інші цінності.
Ця країна може похвалитися багатою історією і найгарнішою природою. А традиції і культура підкорять навіть досвідченого мандрівника. Раніше Шрі-Ланка була португальською, голландською та англійською колонією. Найдовше - англійської, але і португальці, і голландці залишили свій слід, що дуже своєрідно вплинуло на культуру острова і додало йому певного шарму. На цьому чарівному острові можна знайти величезну кількість історичних цінностей, що охороняються ЮНЕСКО, а також велику кількість місць, пов'язаних з Буддою.
Захоплюючі дух водоспади Нувара Елія і сотні кілометрів пляжів і унікальний підводний світ, усіяний рифами Хіккадуви і Унаватуни ставить Шрі-Ланку в ряд найбільших світових дайвінг курортів. Тільки уявіть це - у вологому і теплому повітрі екзотичного острова відчувається солодкуватий аромат кокосового молока і свіжість тропічних рослин. Прислухайтеся до музики вітру, шелесту вічнозелених пальм і до шуму та гамір океану - і ви зрозумієте, що саме хоче розповісти вам ця країна!
Відпочинок в кращих готелях Азії, що поєднують високий сервіс і дизайн
На Шрі-Ланці існують різні варіанти готелів. У Коломбо ви знайдете сучасні 5* готелі, а також готелі колоніальної епохи, в яких можна відчути шарм і романтику минулих століть. На узбережжі величезна кількість резорт-готелів. Кілька з них спроектовані одним з найвідоміших архітекторів Азії 20-го століття Джеффрі Бава. Проекти Бава виконані в стилі, який отримав назву «тропічний модернізм», який характеризується стиранням кордонів між зовнішнім і внутрішнім простором, так що архітектура і ландшафт навколишньої місцевості взаємодіють один з одним.
Так само на західному і південному берегах росте кількість бутик-готелів. У містах гірського регіону країни, таких як Канді, Нувара Елія і Бандаравела, зосередилися готелі колоніальної епохи. Для тих, хто збирається в досить віддалені регіони острова, можливо, з метою спортивних пригод, знайдуться прекрасні будинки в колоніальному стилі, будівлі фабрик на чайних і каучукових плантаціях, хатини в джунглях, дерева-будинку і еко-притулки, а також кемпінги.
Для відпочинку на цьому чарівному острові ми пропонуємо замовляти комбіновані тури - перша частина відпочинку - це екскурсійна програма (від 3 до 5 днів), решта часу - відпочинок в готелі на березі океану.