Albatros Aqua Park (Ex. Albatros Garden Resort) 4****

Краща пропозиція для Вашого відпочинку
Користується попитом в останній час

Детальніше про тур:

Країна, курорт: Єгипет, Хургада
Отель: Albatros Aqua Park Resort 4*
Розміщення: (DBL - 2 чол)
Харчування: Все включено (AI)
Транспортування: Авіапереліт
Трансфер до отелю: груповий
Страховка: Так
Віза: $25 по прильоту


Про готель: Готель входить до складу мережі готелів Pickalbatros Hotels (9 готелів в Хургаді і 3 готелі в Шарм-ель-Шейху). Будь-який готель цієї мережі - це завжди хороший вибір для якісного, активного сімейного та молодіжного відпочинку. Тут завжди весело, привітна атмосфера, гостинний персонал, відмінне харчування. У готелі загальна територія з готелями Albatros Aqua Vista Resort & Spa 4 * і Pickalbatros Sea World (Ex. Aqua Blu) 4 *. 2 червня 2016 року готель відкритий після великої реновації. Тепер в готелі цілих 17 гірок (9 дитячих і 8 дорослих). Кожні 30 хвилин від готелю курсує шатл-бас на пляж готелю Beach Albatros Resort 4 * +.
Розташування: Готель розташований на другій лінії, на самому початку туристичної зони Хургади. На першій лінії перед готелем знаходяться два готелі цієї ж мережі: Beach Albatros Resort 4 * + і Albatros Palace Resort & Spa 5 *.

15 км від центру Хургади
7 км від аеропорту Хургади
Найближчий аеропорт: Хургада

Відстань до найближчого аеропорту: 7 км
Найближче місто / курорт: Хургада
Відстань до моря (2 лінія): 500 м


Пляж:
2 лінія, туристи користуються пляжем готелю Beach Albatros Resort 4 * +, графік безкоштовного автобуса на пляж: кожні 30 хвилин, піщаний пляж, вхід в море: піщаний, довжина пляжної смуги: 220 м, приватний пляж.

Басейн: басейн з морською водою, басейн з підігрівом, водні гірки, водні гірки для дорослих, дитячий басейн, джакузі під відкритим небом, відкритий басейн, парасольки: безкоштовно, шезлонги: безкоштовно, Аквапарк (9 дитячих і 8 дорослих гірок).


Вартість туру (залежить від курсу валюти та дати початку туру) і наявність місць може змінюватись. Уточняйте деталі у менеджера.
Зв'язатись з нами: т. 066 144 41 49, 067 144 22 72, 050 338 09 63, (0372) 57 02 94
Поїхали з нами - Чернівці | Продвигайте также свою страницу